Son Dakika Haber
classicukash
» 
Reza Zarrab’ın Kızı Alara için Aldığı Hediye
a aa
Tarih : 19 Ekim 2014 16:16
Reza Zarrab’ın Kızı Alara için Aldığı Hediye
17 Aralık yolsuzluk ve rüşvet soruşturmasının kapatılmasıyla rahatlayan İranlı Reza Zarrab, kızına bakın ne hediye aldı?

Reza Zarrab’ın Kızı Alara için Aldığı Hediye nedir? Ebru gündeşin kimdir, adı nedir?  17 Aralık yolsuzluk ve rüşvet soruşturmasının kapatılmasıyla rahatlayan İranlı Reza Zarrab, kızına bakın ne hediye aldı?

İranlı Reza Zarrab, yolsuzluk ve rüşvet soruşturması kapsamında tutuklandığında küçük kızının psikolojisi Havuz Medyasında gündem olmuştu.

Geçtiğimiz günlerde Savcı tarafından verilen takipsizlik kararıyla rahatlayan Zarrab’ın küçük kızına Hara aldığı ortaya çıktı.

Hürriyet’in haberine göre; Ebru Gündeş’in eşi Reza Zarrab, geçtğimiz aylarda İngiltere’den özel olarak getirttiği 20 tane İngiliz tayına aradığı harayı buldu.

Bursa’nın Karacabey ilçesinde aldığı araziye hara kurduran Zarrab, bu harayı kızı Alara’nın üstüne yaptı.

Reza Zarrab'ın Kızı Alara için Aldığı Hediye

Reza Zarrab’ın Kızı Alara için Aldığı Hediye

Bir önceki haber olan Galatasaray Fenerbahçe Maçı Capsleri (GS-FB) başlıklı haberde Fenerbahçe ve Galatasaray hakkında bilgiler verilmektedir. Siz de Galatasaray Fenerbahçe Maçı Capsleri (GS-FB) haberimize tıklayarak son dakika gelişmelerini takip edebilirsiniz.

Bu habere hiç yorum yapılmamış.

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ

  • Sarıgül’ün Bu Görüşmesi Çok Konuşulur

   Sarıgül’ün Bu Görüşmesi Çok Konu...

   Mustafa Sarıgül, Ahmet Türk ve Selahattin Demirtaş Neden Görüştü - Beşiktaş Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Tüy tarafından karşılanan heyet, Hilton Oteli'nde kalırken akşam yemeği için Ulus'taki Sunset...

  • IŞİD Türkiye’de Gizli Operasyon Yaptı mı

   IŞİD Türkiye’de Gizli Operasyon ...

   IŞİD Türkiye'de Gizli Operasyon Yaptı mı? Türk medyasına yansımayan IŞİD eylemini İngiliz Daily Telegraph gazetesi ifşa etti. Gazetenin iddiasına göre IŞİD, Türkiye'de Suriyeli muhalif lideri kaçırmaya...

  • Cemaatin Kız Öğrenci Evlerine Baskın Planı

   Cemaatin Kız Öğrenci Evlerine Baskın P...

   Cemaatin Kız Öğrenci Evlerine Baskın Planı deşifre oldu. Kim olduğu bilinmeyen ve twitterda Türkiye'de hazırlanan gizli planları deşifre eden Fuat Avni isimli @fuatavnifuat kullanıcısı kan donduran bir...

Reza Zarrab’ın Kızı Alara için Aldığı Hediye
reklam

GÜNÜN HABERLERİ

KATEGORİ İSMİ

baslik

EN ÇOK OKUNANLAR