Son Dakika Haber
classicukash
» 
Ömer Altıparmak’ın PKK ve KCK Açıklaması
a aa
Tarih : 21 Ekim 2014 13:02
Ömer Altıparmak’ın PKK ve KCK Açıklaması
Polise yapılan operasyonda hakkında gözaltı kararı çıkarılan Ömer Altıparmak teslim olmadan önce Ankara Emniyet Müdürlüğü önünde çok çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Ankara’da yapılan operasyonda gözaltı kararı çıkarılan eski İstihbarat Dairesi Başkanı Ömer Altıparmak Emniyet’e geldi. Gazetecilere açıklamalarda bulunan Altıparmak, gözaltı kararının sebebinin PKK/KCK terör örgütüne karşı yaptıkları operasyonlar olduğunu söyledi.

Bu operasyonların talimatını ise bizzat dönemin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan’dan aldığını hatırlatan Altıparmak, Öcalan’ın çizdiği yol haritası kapsamında kendilerinin bu zülme maruz bırakıldığını kamuoyunun bilmesini istedi.

İşte Altıparmak’ın açıklamasından satır başları:

Çok şükür görev yaptığımız dönemde bayrağımızı indirtmedik. Ay yıldızlı bayrağın yanında başka bir çaput biz ölmeden asla olmayacak. Ömer Altıparmak hedefe getirilmişse, terörle yaptığım mücadeleden dolayıdır.

Ben dönemin Başbakan’ı Erdoğan tarafından göreve getirildim. Doğu ve güneydoğuda yaşananların tek sorumlusu vardır, PKK ve başındaki elebaşıdır. Öcalan’ın çizdiği yol haritası kapsamında bize bu zulmü yapıyorlar. Dağlarda donduk, çatışmalara girdik, kimse bizi yıldıramaz. Şimdi planlanan olaylar, terörist başı serbest kalırsa… Şimdi kurdukları partinin başındaki kişi, KCK’nın sorumlusudur. Diyorlar ki, PKK/KCK operasyonunu yapanlardan hesap sorulacak. Bu operasyonların yapılmasının talimatını bize Başbakan verdi. O zaman emir ve talimat verilen arkadaşlar, bugün gözaltına alınıyor.

Bir önceki haber olan Sungurlar Resmi Facebook Hesabı Nedir başlıklı haberde Sungurlar, Sungurlar Dizisi ve Sungurlar Dizisi Oyuncu Kadrosu hakkında bilgiler verilmektedir. Siz de Sungurlar Resmi Facebook Hesabı Nedir haberimize tıklayarak son dakika gelişmelerini takip edebilirsiniz.

Bu habere hiç yorum yapılmamış.

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ

  • Deniz Ülke Arıboğan Akil İnsanlar Heyetinden Neden Ayrıldı

   Deniz Ülke Arıboğan Akil İnsanlar Heye...

   Deniz Ülke Arıboğan Akil İnsanlar Heyetinden Neden Ayrıldı - Deniz Ülke Arıboğan'ın akil heyetten ayrılma sebebi nedir? AKP'nin oluşturduğu Akil insanlar grubunun artık bir işe yaramadığını söyleyerek akil...

  • Necip Fazıl Kısakürek Paralel Üyesi miydi

   Necip Fazıl Kısakürek Paralel Üyesi miydi

   Necip Fazıl Kısakürek Paralel Devlet üyesi miydi? Ahmet Hakan: Ne yani? Necip Fazıl da mı paralelci idi? sorusunu okurlarıyla paylaştı... Sabah Gazetesi'nin çapı belli, servisle yazan haber elemanların uçuk...

  • 2014 Yeni Jandarma Üniforması Nasıl Olacak

   2014 Yeni Jandarma Üniforması Nasıl Olacak

   2014 Yeni Jandarma Üniforması Nasıl Olacak - Ahmet Davutoğlu Jandarma kıyafetlerinin değişeceğini ve Jandarma'nın iç işlerine bağlanacağını  yaptığı açıklamada belirtti. Peki yeni jandarma üniformaları nasıl...

Ömer Altıparmak’ın PKK ve KCK Açıklaması
reklam

GÜNÜN HABERLERİ

KATEGORİ İSMİ

baslik

EN ÇOK OKUNANLAR