Son Dakika
07 Haziran 2017 Çarşamba

Nazlı Hamaratın yeni aşkı! Nazlı Hamarat kimdir

Nazlı Hamarat Eşi Emir Şaşmaz’ın ölümünün üzerinden iki ay geçmeden sevgili yaptı.

15 Ekim 2015 Perşembe, 14:32
183338.jpg

İşte Benim Stilim All Star ‘ın son bölümünde Nazlı Hamarat aşk itirafında bulundu

Nazlı Hamarat,programda Nur Yerlitaş’ın ısrarlarıyla aşk itirafında bulundu. Nazlı Hamarat yeni sevgilisi ve ailesiyle birlikte bayramda birlikte olduğunu itiraf etti.

nazlihamarat.jpg

NAZLI HAMARAT’IN YENİ SEVGİLİSİ KİM?

Bilindiği gibi Nazlı Hamarat’ın eşi Emir Şaşmaz boğazı kesilerek öldürüleli oldukça kısa bir süre olmuştu. Eşinin kırkı çıkmadan  İşte Benim Stilim All Star’a dahil olan Nazlı Hamarat şimdi yeni aşkıyla gündemde.

 Eşi Emir Şaşmaz’ın ölümünün üzerinden iki ay geçmeden Doruk isimli bir erkekle ilişkisi ortaya çıkaran Nazlı Hamarat . Nazlı Hamarat yeni sevgilisini şöyle anlattı;

-“Eşim de tanıyordu. Arkadaş olarak görüşüyordum. Böyle bir aşkın varlığından eşimin haberi vardı. Bu zamana kadar çok iyi bir arkadaşlığımız oldu fakat Emir hayattayken onunla görüşmemi istemiyordu çünkü beni kıskanıyordu ve ardından Emir’in ölmesiyle birlikte bana Doruk mesaj attı, baş sağlığı mesajı. Sonra görüştük ve aramızdaki elektrik yeniden başladı. Ailesi de bayram tatilinde yanlarına çağırdılar. Annesi ile birlikte gitti. Orada yeniden ciddi bir ilişkiye karar verdik. Hep şimdiye kadar saklı yaşamaya çalıştık ama basına bir takım fotoğraflar yansıdı. Artık saklamanın anlamı yok deyip yaşamaya karar verdik.”

Nazlı Hamarat ile yeni sevgilisi Doruk Antalya’da bayramda çok samimi bir şekilde objektiflere yakalandılar. Nazlı Hamarat Emir Şaşmaz’ın ölümünün ardından 1 yıl evlenmeyi düşünmediğini ancak Doruk ile fikrinin değiştiğini söyledi. 

Nazlı Hamarat kimdir

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


evden eve nakliyat instagram takipçi satın al hd dizi izle
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz