Son Dakika Haber
» 
Kıvanç Tatlıtuğ Muhteşem Yüzyılda Oynayacak mı?
a aa
Tarih : 01 Kasım 2012 5:33
Kıvanç Tatlıtuğ Muhteşem Yüzyılda Oynayacak mı?
Kıvanç Tatlıtuğ Muhteşem Yüzyılda Oynayacak mı?
reklam

Son günlerde yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ‘un Muhteşem Yüzyıl dizisinde oynayacağına dair haberler yayılmıştı. Gerçekten Kıvanç Tatlıtuğ Muhteşem Yüzyıl’da oynayacak mı? Oynayacaksa ne zaman rol almaya başlayacak? Bu haber doğru mu?

kıvanç tatlıtuğ

kıvanç tatlıtuğ

Muhteşem Yüzyıl dzisi için ortaya atılan bir iddia, sosyal medyada büyük yankı uyandırdı ve Kıvanç Tatlıtuğ hayranlarını heyecanlandırdı.  Ortaya atılan bu iddaalara cevap veren yapımcı Timur Savcı “bizim böyle bir planımız yok. Bu haberler nerede çıkıyor anlayamıyorum” şeklinde konuştu. Anlayacağınız muhteşem yüzyıl’da kıvanç tatlıtuğ oynamayacak.

Sitemizdeki diğer güncel magazin haberlerini okumak için lütfen site içinde gezinmeye başlayınız. facebook üzerinden bizi takip etmek için htpp://www.facebook.com/tntport adresini ziyaret ediniz.

Benzer son dakika haberleri:

bihter delüv survivor izle

DİĞER TELEVİZYON HABERLERİ

  • Hatasız Kul Olmaz Dizisi Ne Zaman Başlayacak

   Hatasız Kul Olmaz Dizisi Ne Zaman Başl...

   Hatasız Kul Olmaz Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Yeni dizi hatasız kul olmaz oyuncuları kimlerdir? Yeni başlayacak olan dizilerden biri de Hatasız Kul Olmaz isimli dizidir. Yaptığımız araştırmalar neticesinde...

  • Yedi Güzel Adam Oyuncuları

   Yedi Güzel Adam Oyuncuları

   Yedi Güzel Adam Oyuncuları başlıklı konu altında TRT ekranlarının yeni dizisi yedi güzel adam oyuncu kadrosu paylaşılacaktır. Siz de bu güzel yeni dizi hakkında neler düşündüğünüzü ve oyuncuları ile ilgili...

Bu habere hiç yorum yapılmamış.

YEMEK TARİFLERİ