Son Dakika Haber
» 
Kıvanç Tatlıtuğ Muhteşem Yüzyılda Oynayacak mı?
a aa
Tarih : 01 Kasım 2012 5:33
Kıvanç Tatlıtuğ Muhteşem Yüzyılda Oynayacak mı?
Kıvanç Tatlıtuğ Muhteşem Yüzyılda Oynayacak mı?
reklam

Son günlerde yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ‘un Muhteşem Yüzyıl dizisinde oynayacağına dair haberler yayılmıştı. Gerçekten Kıvanç Tatlıtuğ Muhteşem Yüzyıl’da oynayacak mı? Oynayacaksa ne zaman rol almaya başlayacak? Bu haber doğru mu?

kıvanç tatlıtuğ

kıvanç tatlıtuğ

Muhteşem Yüzyıl dzisi için ortaya atılan bir iddia, sosyal medyada büyük yankı uyandırdı ve Kıvanç Tatlıtuğ hayranlarını heyecanlandırdı.  Ortaya atılan bu iddaalara cevap veren yapımcı Timur Savcı “bizim böyle bir planımız yok. Bu haberler nerede çıkıyor anlayamıyorum” şeklinde konuştu. Anlayacağınız muhteşem yüzyıl’da kıvanç tatlıtuğ oynamayacak.

Sitemizdeki diğer güncel magazin haberlerini okumak için lütfen site içinde gezinmeye başlayınız. facebook üzerinden bizi takip etmek için htpp://www.facebook.com/tntport adresini ziyaret ediniz.

Benzer son dakika haberleri:

bihter delüv survivor izle

DİĞER TELEVİZYON HABERLERİ

  • Tolga Karel Kimdir ve Sevgilisi Var mı?

   Tolga Karel Kimdir ve Sevgilisi Var mı?

   Tolga Karel Kimdir ve Sevgilisi Var mı? Son zamanların sürekli konuşulan adamı Tolga Karel neredeyse tüm bayanların olmak istediği sevgilisidir. Renkli gözleri, karizmatik duruşu ve kendine has Tolga Karel Saç...

  • Demet Özdemir Medcezirde Oynayacak mı?

   Demet Özdemir Medcezirde Oynayacak mı?

   Demet Özdemir Medcezirde Oynayacak mı? Belki de Medcezir dizisi ve Demet Özdemir takipçileri tarafından en çok merak edilen konu bu oldu yani Medcezir'de Demet Özdemir'in oynayıp oynamayacağı sorusu......

Bu habere hiç yorum yapılmamış.

YEMEK TARİFLERİ