8:22 pm - Cumartesi Ekim 25, 2014

Kaçak Gelinler Oyuncuları Hakkında


Kaçak Gelinler Oyuncuları Hakkında

Kaçak gelinler dizisi oyuncu kadrosu ile ilgili detaylı bilgileri kaçak gelinler oyuncuları hakkında bilgi başlıklı sayfamızdan, haberimizden takip edebilirsiniz. Kaçak Gelinler Şebnem, Kaçak Gelinler Almillar ve Kaçak Gelinler Kainat hakkında merak ettiğiniz tüm soruları bu başlık altından sorabilirsiniz.

Kaçak Gelinler dizisinin yapımcılığını NTC medya üstlenmiş ve yönetmen koltuğunda da Kerem Çakıroğlu oturmuştur. Kaçak gelinler oyuncuları birbirinden güzel ve başarılı bir ekipten oluşmaktadır. Dizinin başrol oyuncuları Açelya Topaloğlu, Furkan Andıç, Deniz Baysal, Fırat Albayram ve Selin Şekerci gibi isimlerdir.

Kaçak Gelinler Oyuncuları

Kaçak Gelinler Oyuncuları

Kaçak Gelinler dizisinin konusunu kaçak gelinler konusu başlıklı haberimizden öğrenebilirsiniz. Dizide Şebnem karakterini Selin Şekerci, Almilla Karakterini Açelya Topaloğlu, Kainat karakterini de Deniz Baysal canlandırmaktadır. İşte kaçak gelinler dizisinin oyuncuları

 Deniz Baysal (Kainat)  Selin Şekerci (Şebnem)
 Açelya Topaloğlu (Almilla)  Fırat Albayram (Özgür)
 Furkan Andıç (Selim)  Fırat Altunmeşe (Can)
 Cihan Yenici (Ege)  Ege Aydan (Müfit)
 Şenay Gürler (Seniha)
 Tuğçe Kıltaç

Değerli misafirler siz de kaçak gelinler oyuncuları ile alakalı neler düşündüğünüzü diğer kaçak gelinler izleyicisi ile paylaşmak istemez misiniz? Kaçak Gelinler dizisi ile ilgili diğer haberleri okumak için sitemizin sağ üst köşesindeki arama bölümünü kullanınız.

  • Deniz Baysal (Kainat)
  • Selin Şekerci (Şebnem)
  • Açelya Topaloğlu (Almilla)
  • Fırat Albayram (Özgür)

Bir önceki haber olan Suruç Aligör'de Arka Arkaya Bomba Sesleri başlıklı haberde Aligör Mahallesi ve Suruç hakkında bilgiler verilmektedir. Siz de Suruç Aligör'de Arka Arkaya Bomba Sesleri haberimize tıklayarak son dakika gelişmelerini takip edebilirsiniz.

Tagged with: , , , , , , , ,

Leave a reply