Son Dakika Haber
Huzur Sokağı Sevmek Çok Zormuş (Dilenci)

Huzur Sokağı dizisinde dinlediğimiz ve Zara‘nın seslendirdiği Orhan Gencebay şarkısı “Dilenci” veya “Sevmek Çok Zormuş” tntport.com video farkıyla sizinle. Huzur Sokağında Çalan Sevmek Çok Zormuş şarkısı videosu hakkında siz de yorumları bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Huzur Sokağı Sevmek Çok Zormuş (Dilenci)

Sevmek Çok Zormuş (Dilenci)

Feyza ile Bilal’i üniversite kampüsünde gören Şükran, büyük bir hayal kırıklığına uğramıştı. Bunun üzerine bünyesi buna dayanamayıp oracaktı bayılıvermişti. Annesi bu durumu öğrenir öğrenmez Bilal’in annesi Kevser’in yanına giderek yine sinirli sinirli ne söylediğini bilmiyordu. Sonradan bu yaptığından pişman olacaktı ama diline hakim olamamıştı bir kere. Neyse. Bilal, Şükran ile Feyza arasında gidip gelirken ne yapacağını şaşırmış durumda. Aslında Feyza’ya aşık olan Bilal, Şükran gibi birisiyle olmak istiyor. Yani hayalindeki kız Şükran gibi efendi ve bilgili biridir. Bu üçlüden oluşan bir klibin arkasında dinletilen Orhan Gencebay ŞarkısıDilenci” veya “Sevmek Çok Zormuştntport.com farkı ve Zara’nın enfes yorumu ile sizlerle..

Huzur Sokağı Sevmek Çok Zormuş (Dilenci) Videosu izle

[pro-player width='100%' height='360' type='video' image='http://www.tntport.com/wp-content/uploads/2012/09/huzur-sokagi-sevmek-cok-zormus-dilenci-videosu-izle11.jpg']http://www.youtube.com/watch?v=IPkBZlc5EI0[/pro-player]

DİĞER VİDEOLAR