Son Dakika Haber
Cevdet Bağca – Bir de Sen Sor Beni

Cevdet Bağca – Nuda albümü sevenleri tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı. 2012 yılı albümü olan Nuda albümündeki şarkılardan bir tanesi “Bir de sen sor beni” isimli şarkısıdır. Bu güzel şarkıyı beğendiğimden ötürü sizlerle de paylaşmak istedim. Ayrıca aşağıdaki yorum bölümünde Cevdet Bağca Bir de Sen Sor Beni şarkısı ve Cevdet Bağca Nuda (2012) albümü hakkında yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

cevdet bağca - bir de sen sor beni şarkısı

cevdet bağca – bir de sen sor beni şarkısı

Sevgili arkadaşlar, 2012 yılı albümü olan Nuda albümü de sanatçıya ait diğer 3 albüm gibi kaliteli ve sevilen şarkılarla doludur. Bu albümü de diğer albümlerde olduğu gibi defalarca dinledim ve hâlâ da dinlemeye devam ediyorum. Öyle zannediyorum ki siz de bu güzel şarkıları defalarca dinleyeceksiniz. Albümde yine diğerlerinde olduğu gibi kürtçe şarkılara da yer verilmiştir. Ayrıca önceki albümlerde yer alan “Al ömrümü, koy ömrünün üstüne” isimli şarkının yeni bir versiyonuna da yer verilmiş bu albümde.

Sevgili arkadaşlar ben sözü daha fazla uzatmadan sizleri “Cevdet Bağca – Bir de Sen Sor Beni” şarkısının videosu izle başbaşa bırakayım.

Cevdet Bağca – Bir de Sen Sor Beni Video izle

[pro-player width='100%' height='360' type='video' image='http://www.tntport.com/wp-content/uploads/2012/09/cevdet-bagca-bir-de-sen-sor-beni11.jpg']http://www.youtube.com/watch?v=c6k9c9eh_4w[/pro-player]

cevdet bağca – nuda albümü bir de sen sor beni şarkısı video izle, videosu izle

Benzer son dakika haberleri:

cevdet bağca albüm dinle
DİĞER VİDEOLAR